Sandra – tancerka


sandra cudowna 7

Wymiary: 90-66-80.

Wzrost 170.

Waga 50 kg.

Oczy niebieskie zmysłowe.

Znak zodiaku ekscentryczna wodniczka.

Wykształcenie średnie.

Tańczę: Kocham taniec odkąd tylko sięgam pamięcią. Uwielbiam kusić nęcić oraz uwodzić swoim wdziękiem ,jestem w stanie wykonać taniec o bardzo zróżnicowanej charakterystyce stylizacyjnej – dostosuję się do każdej fantazji klienta pod względem występu. Mój taniec odzwierciedla mój charakter- jest dziki , kokieteryjny , pełen emocji ,czarujący , oryginalny, pociągający –  jestem pewna , że spełnię oczekiwania moich widzów i każdy wieczór na przykład kawalerski zostanie w Twojej pamięci już na zawsze.

Kim jesteś: Jestem kobietą, która nieustannie zaskakuje ,wciąż pełną zagadek oraz tajemnic. Najważniejsza w życiu dla mnie jest: szczerość oraz bezpośredniość, dzięki mojemu bardzo dobremu serduszku dla swoich bliskich zrobię niemalże wszystko ponieważ jestem im wdzięczna, że tyle ze mną wytrzymują . Jestem dziewczyną z temperamentem ,ambitną, otwartą na ludzi i świat – posiadam także wady, które utrudniają mi życie między innymi niecierpliwość , wybuchowość i impulsywność. Kocham wszystkie zwierzęta posiadam kochanego amstaffa oraz własną klacz. Wbrew pozorom mojej zabawnej osobowości często bywam także smutaskiem najczęściej kiedy jestem sama ponieważ nie lubią sprawiać zakłopotania ludziom wokół. Jestem osóbką która potrzebuje bardzo dużo uczuć przytulania, ciepła poczucia potrzebnej ze względu na moją wrażliwość i sentymentalność. Kocham świat. Jestem słodką wariatką uprzejmą, wyrozumiałą, całuśną ,spontaniczną i tak mogłabym do rana. Gdzie mieszkasz? : Pochodzę z Opolszczyzny- pomieszkuje w niej pół na pół wraz z Warszawą.

Czym się zajmujesz: Na co dzień rozwijam się w tańcu oraz jeździe konnej specjalizacja skoki przez przeszkody . Biorę udział w zawodach jeździeckich ,mam własnego konia któremu poświęcam największą część swojego życia także uczę jeździectwa początkujących .Dążę do swoich marzeń i celów co jest najważniejsze do bycia szczęśliwym i spełnionym ,oraz ze względu na to że lubię dobrze wyglądać prowadzę swój własny butik internetowy.

Jakie były twoje początki: Początkowo jako siedmiolatka zaczęłam uczęszczać na lekcje tańca towarzyskiego co trwało 2 lata a następnie wstąpiłam do sekcji mażoretek na kilka dłuższych lat wtedy poczułam moc tańca i wiedziałam, że będzie on stanowił dużą część mojego życia . Był także przez chwilę breakdance jednak wolę coś bardziej  kobiecego i seksownego – od zawsze fascynował mnie pole dance i w końcu spróbowałam czerpiąc tańca ogromne spełnienie…!!

sandra cudowna 2