O nas


Grupa BadGirls powstała w 2005 roku-pomysłodawcą była Ela Świątek oraz Dawid Ozdoba lider BadBoys group Polish Chippendales. Ela do końca 2008 roku była managerem grupy, jednak jej plany życiowe sprawiły, że musiała zrezygnować. Przez 3 lata grupa BadGirls doskonaliła swoje umiejętności i wykonała setki pokazów na spotkaniach firmowych, akcjach promocyjnych i imprezach prywatnych. Dzięki temu stała się liderem na polskim rynku i w dużym stopniu wyprzedziła inne grupy działające w Polsce.

Grupa BadGirls swoją ofertę kieruje głównie do właścicieli firm, dyskotek i klubów w całej Polsce. Spektakle taneczne przygotowane są z myślą o uatrakcyjnieniu bankietów, imprez okolicznościowych i happeningów. Przy tworzeniu programów tanecznych pracują zarówno choreografowie, styliści, projektanci jak i znane tancerki.

Dzięki bardzo dużemu doświadczeniu Dawida Ozdoby grupa BadGirls umiejętnie umie dopasować swoje show pod klienta. Taniec połączony z pięknymi ciałami dziewczyn oraz delikatnym erotyzmem doprowadza pokaz do perfekcji. Muzyka jest specjalnie przygotowywana pod każde wyjście dziewczyn, co powoduje u odbiorcy zmysłowe doznania i miłe wspomnienia. Stroje dziewczyn są delikatne – idealnie dopasowane do linii ich pięknych ciał.

Do tej pory każda z dziewczyn zdobywała doświadczenie indywidualne w Polsce, a także za granicą. Otrzymywały za swoją pracę bardzo wysokie noty, ale trudno było do nich dotrzeć. Teraz połączyły swoje siły i zsumowały swoje doświadczenia.

W przeciwieństwie do innych grup duży nacisk stawiają na wykonanie show, stroje, muzykę i zabawę z publicznością. Poświęcają dużo czasu na przygotowanie tanecznego spektaklu połączonego z kuszącym zdejmowaniem ich odzieży. Dziewczyny trenują fitness oraz taniec nowoczesny. Same projektują ubrania i tworzą muzykę.

Dziewczyny mają przygotowanie aktorskie, dlatego obok pokazów grupowych pracują także jako fotomodelki, hostessy, statystki, epizodystki itp.

546921_319212604890863_1613599448_nCzekamy na ciekawe oferty współpracy.